Магістри в армії служитимуть лише рік

Опубліковано:

Під час четвертої хвилі часткової мобілізації у війська призиватимуть тих, кому вже є 20 років. А на здобуття військової освіти з Тернопільщини покличуть до шести сотень чоловік. Про це повідомили в обласному військовому комісаріаті.

Олег Денисюк, заступник Тернопільського обласного військового комісара: «Якщо в попередньому законі ми чітко знали, що особи, які здобули вищу освіту служать до дев’яти місяців, то зараз ситуація змінилася. Особи які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр», будуть служити до 12 місяців. А ті, хто не здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр», будуть служити до 18 місяців».

Поки одних відправлятимуть на службу, інші повертатимуться. Для тих, хто ще був призваний під час першої хвилі часткової мобілізації, проведуть фізичну та психологічну реабілітацію.

Володимир Курило, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА: «У нашій області є таких два гарних заклади. Це Микулинецька обласна лікарня реабілітації та Більче-Золотецька лікарня реабілітації. У кожному з цих закладів виділено по 50 ліжок. У Більче-Золотому днями відкриється окреме відділення для реабілітації учасників Антитерористичної операції».

Також реабілітацію військові проходитимуть в обласній психоневрологічній лікарні, створене окреме відділення для реабілітації учасників АТО, університетській лікарні та Заліщицькому госпіталі інвалідів війни.

Репортер – Степан Гречківський, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 25 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО