Як правильно тримати писачок та яку фарбу використовувати, навчають у «Школі писанкарства»

Опубліковано:

Із секретами писанкарства знайомлять маленьких тернополян учасники громадської організації «Молода Просвіта». Історію писанки, різноманітні техніки створення пасхальних красунь та ще багато цікавого можна дізнатись у «Школі писанкарства».

Оксана Росоловська, член ГО «Молода Просвіта»: «Писанкарство походить з давніх-давен. Наші предки малювали писанку як подарунок. Це вважалось найкращим подарунком на Великдень, оскільки на писанці багато хто зображував певні побажання: здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя та достатку. Зараз ми продовжуємо ці традиції».

Усі бажаючі можуть взяти участь у безкоштовному майстер-класі, й власноруч створити писанку. А умілиці підкажуть, як правильно тримати писачок та у яку фарбу краще занурювати яєчко.

– Що ти зараз малюєш на своєму яєчку?
– Я малюю квіточку.
– У тебе буде кольорове яєчко з квіточкою. А ти що малюєш?
– Сердечко і квіточку.
– А для кого ти малюєш?
– Мамі.
– А для татка ти також намалюєш?
– Так.

Вікторія Васильєва, учасниця майстер-класу: «Ми допомагали дітям створювати писанки. Кожен зображував те, що на фантазував, кожен малював щось від душі».

Майстер-класи проходитимуть до четвертого квітня у ТРЦ «Подоляни» та приміщенні «Молодої Просвіти»

Оксана Росоловська, член ГО «Молода Просвіта»: «Можна приходити на майстер-класи сюди, вони проводяться у п’ятницю та суботу о 16:00. Також можна приходити у «Школу писанкарства» за адресою: вулиця Йосипа Сліпого, 3, у приміщенні ГО «Молода Просвіта».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 24 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО