«Чарівну зачіску – 2015» обирали у Тернополі

Опубліковано:

Фахівці сфери краси зібрались 14 березня у «Подолянах», аби позмагатись за право першості. Справжня феєрія барв та форм панувала на тринадцятому відкритому обласному конкурсі з перукарського мистецтва, декоративної косметики та манікюру «Чарівна зачіска – 2015».

Дем’ян Навроцький, організатор конкурсу «Чарівна зачіска – 2015»: «Склалося так, що це вже традиційний конкурс. Сьогодні участь приймають учасники з інших областей України: 4 учасники з міста Вінниця, перукарські салони міста Тернополя, перукарські салони трьох районів – Тернопільського, Бережанського та Чортківського».

Загалом конкурс об’єднав близько півсотні учасників. Змагання проводились в 11 номінаціях.

Дем’ян Навроцький, організатор конкурсу «Чарівна зачіска – 2015»: «Це 9 номінацій зачісок, а також номінація «манікюр» і номінація «декоративна косметика»».

Учасники продемонстрували не лише професіоналізм, а й творчість та креативність.

Інна Запетрук, учасник конкурсу, візажист: «Оскільки в нас сьогодні тема «Голлівудські зірки», то ми зробили образ головної героїні фільму «Чорний лебідь» Наталі Портман. У нас образ – «Чорний лебідь»».

Ірина Бойко, учасник конкурсу, майстер-перукар: «Це вечірня зачіска на довге волосся: все підняте догори, гладка зачіска з гарячою хвилею. Сподіваюся, що у мене вийде».

Кожен майстер справився зі своїм завданням.

Ірина Брайлян-Ковальчук, член журі: «Учасники дуже добре підготовлені. Важко було визначити переможця. Хочу відзначити, що рівень високий як у юніорів, так і у майстрів уже вищого рівня».

Під час конкурсу представники відомих косметичних брендів презентували новинки своїх компаній та розповідали про модні тенденції.

Наталія Гладуш, консультант із краси: «Якщо додати яскравості образу кожної жінки, то вона буде мати і кращий настрій, у неї посмішка буде з’являтися, вона буде піднімати настрій людям, які її оточують».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 16 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО