У «Подолянах» продавали «Смаколики для АТО» та співали «За мирне завтра»

Опубліковано:

Аби допомогти військовим на Сході, ТРЦ «Подоляни» спільно з Логістичним центром допомоги бійцям АТО і Тернопільським національним економічним університетом організували минулими вихідними масштабну акцію зі збору коштів.

Тетяна Васильєва, начальник відділу маркетингу ТРЦ «Подоляни»: «Ми дуже сподіваємось, що всі ці зусилля, які ми зараз докладаємо, а також усі наші відвідувачі ТРЦ «Подоляни», не будуть марними і допоможуть нашим бійцям вистояти в цю нелегку хвилину, допоможуть повернутись додому живими і здоровими».

Студенти Тернопільського національного економічного університету представили концертну програму «За мирне завтра». Під час усієї концертної програми волонтери збирали пожертвування.

Василь Брич, проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ: «Ми не раз уже й не два доказували, що волонтерський рух, який діє на Тернопіллі, на Західній Україні, – насправді унікальний. Якби не волонтери, якби не ця допомога нашим воїнам, і, в даному випадку, нашій державі то, звичайно, це саме існування держави було би під великим знаком питання».

Щоб зібрати якомога більше коштів, представники волонтерського об’єднання «Смаколики для АТО» продавали власноруч приготовлені солодощі.

Вікторія Лень, координатор акції «Смаколики»: «Їх пекли наші господиньки. Ми долучились до такої акції, яку роблять наші студенти, і ми дуже раді, що вони роблять таке гарне діло».

Василь Брич, проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ: «Кожна гривня, виручена сьогодні від різного роду заходів, піде на підтримку наших воїнів – для того, щоб ми зуміли захистити себе від зовнішнього агресора. І я вірю, що ми переможемо».

Репортер, камера – Вікторія Суздалєва, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 11 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО