Понад півтисячі сортів фіалок презентували у Тернополі

Опубліковано:

Весна завітала в Тернопіль з усім розмаїттям кольорів. На виставці фіалок, що відбулась у ТРЦ «Подоляни», колекціонери презентували понад півтисячі сортів різнобарвних красунь.

Зоя Герасимчук, колекціонер, керівник клубу «Сенполія-Захід»: «Ми, клуб «Сенполія-Захід», представляємо свої сортові фіалки вже не вперше в Тернополі, ми вже систематично проводимо такі виставки».

Відвідувачі могли не лише помилуватись красою квітів, а й дізнатись про особливості догляду за фіалками від фахівців. Колекціонери охоче демонстрували свої досягнення і давали поради щодо розведення квітів.

Наталія Лотоцька, колекціонер, учасник виставки: «Почалося все з однієї невеликої фіалочки, не особливо примітної. Потім почала збирати більше, більше. Дізналася, що сортові фіалочки є надзвичайно красивими. І почала так збирати ці сорти. Тепер у колекції близько 500 сортів».

Догляд за рослиною приносить справжнє задоволення, а дбайливого власника щедро винагороджує пишним цвітом, – кажуть поціновувачі фіалок.

Наталія Лотоцька, колекціонер, учасник виставки: «Це багато радості мені приносить, і люблю приносити радість іншим. Люди приходять, дивляться. Їм подобається, вони захоплені красою фіалок».

Усі бажаючі могли придбати на виставці розсаду, аби з часом порадувати себе власноруч вирощеним вазоном.

Репортер, камера – Вікторія Суздалєва, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 10 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО