Пристрій для автоматичного вимірювання зору отримала обласна дитяча лікарня

Опубліковано:

Автоматичний рефракто-кератометр – так називається сучасний пристрій для вимірювання зору. Його отримала обласна дитяча лікарня від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Кошти – а це 100 тисяч гривень – волонтери минулого року зібрали в рамках 9-ї акції на допомогу дітям з вадами зору під гаслом «Я хочу бачити життя!»

Віктор Мацикур, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА: «Наша допомога полягає в координації даного проекту. Оскільки волонтерам відомо, як працювати в обласному центрі, але складно це донести у районах. Саме завдяки цим людям, які організували районні та міський штаби, і тому, що ми хочемо долучитись і підтримати акцію, вдалося зібрати цю суму коштів».

Завдяки новому апаратові значно скоротиться час на виявлення вад зору в дітей. Раніше батькам доводилось їх водити по різних кабінетах.

Оксана Яворська, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи обласної дитячої лікарні: «На даний час тих незручностей уже не буде. Усі дітки з області – а їх протягом року є близько 7 тисяч, – будуть обстежуватись уже безпосередньо в поліклінічному відділенні».

Обласну дитячу лікарню благодійний фонд «Серце до серця» виручає не вперше. У минулі роки завдяки волонтерам лікарі отримали пристрої, які допомагали дітям з вадами слуху та цукровим діабетом. Цього року збиратимуть кошти на реанімаційне обладнання. Акція триматиме з 1 квітня до 27 травня.

Арсен Ляхоцький, представник ВБФ «Серце до серця» в Тернопільській області: «Перша частина акції проходитиме з 1 по 26 квітня. Волонтери збиратимуть кошти на підприємствах, установах та організаціях. А 27 квітня всі волонтери вийдуть на вулицю. Вони будуть зі скриньками, їх можна буде впізнати по логотипах фонду, з ідентифікаторами. Кожній людині, яка пожертвує кошти, отримає емблему у формі сердечка, яку можна буде наклеїти на груди».

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 6 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО