Вантажний бронемобіль для АТО передали волонтери з Плотичі Тернопільського району

Опубліковано:

Броньований вантажний автомобіль передали військовим волонтери села Плотича Тернопільського району. Вже за кілька днів у зоні АТО цією машиною вивозитимуть з поля бою поранених.

Про брак транспорту на передовій підприємець Василь Заліщук довідався із сюжету по телебаченню. І вже зовсім скоро звичайну вантажівку він та його працівники перетворили на бронемобіль.

Василь Заліщук, директор підприємства, волонтер: «Це якимось чином стало відомо в селі. Подзвонила голова сільської ради, і сказала, що знає за цей випадок і що готує провіант. Повідомила людям. Вони принесли все, що могли. Тут і горіхи, і яблука, і тепла білизна – все, що потрібно».

Роман Семчишин, офіцер 25-го батальйону «Київська Русь»: «Автомобіль пройшов підготовку технічної частини. Він у доброму технічному стані. Ми маємо серйозний запас ходу. І своїм ходом він буде доставлений у військову частину».

Не лише продукти та одяг повезе автомобіль у зону АТО. Щоб підтримати бойовий дух українських солдатів на передовій, вихованці дитячого садка села Плотича передали їм свої малюнки.

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 5 березня 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО