Поляки у Тернополі розповіли, як розвивати молочарство

Опубліковано:

Польсько-українська співпраця щороку міцнішає. Зустріч, на якій обговорили проблеми збуту вітчизняної молочної  продукції, відбулась у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації 25 лютого. Основні питання, що хвилюють українських фермерів, – це модернізація вже існуючих технологій та залучення інвестицій у дрібні та сімейні форми виробництв. Проте не в всіх сферах агропромисловго комплексу Україна поступається Польщі.

Олег Напора, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА: «Якщо ми візьмемо вирощування сировини, то ми кращі, а по переробці сировини – ми гірші, відстаємо по розвитку років на 5-6. По тваринництву, навіть по молочному скотарству ми відстаємо ще більше».

Керівники кращих агропромислових комплексів Польщі поділилися секретами розведення та догляду за великою рогатою худобою для отримання високоякісного молока.

Леонід Бицюра, заступник голови Тернопільської ОДА: «Сьогоднішня зустріч присвячена власне поглибленню контактів українських та польських фермерів. Це – обговорення питання обміну технологіями. Ще одне важливе питання, яке ми ставимо перед собою, – це сертифікація нашої продукції на ринок Європейського Союзу».

Репортер – Христина Римар, камера – Антон Марчевський, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 25 лютого 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО