«INШИЙ простір» презентував тернопільський поет, бард і драматург Сергій Лазо

Опубліковано:

«INШИЙ простір» – книгу з такою назвою презентував тернопільський поет, бард і драматург Сергій Лазо 22 лютого у Дружній ресторації «Мамонт». Сюди завітало чимало шанувальників його творчості.

Сергій Лазо – поет, бард, драматург: «Назву мені підказав чудовий поет Чеслав Мілаш, коли я прочитав його фразу: «Чи ми справді втратили віру в інший простір?» Саме така фраза підказала мені, про що ця книжка».

Творчий доробок Сергія Лазо доповнюють музичні твори, у яких він не тільки автор, але й виконавець. На презентації прозвучало кілька пісень із нової збірки.

Це вже не перша збірка автора, раніше світ побачили «Динаміт», «Провінція», «Прямо в серце», «Магія кружіння», «Ти Та», «Майстри часу та ще чогось». Його перу належать такі відомі твори, як «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Вперше», «Не йди».

Сергій Лазо – поет, бард, драматург: «Це підсумок на сьогоднішній день. Тут є нові вірші останніх років та окремі виборки з попередніх трьох збірок. Окрім того, тут є пісенні тексти і є переклади з грузинської мови Шоти Іаташвілі і Звіати Ратіалі».

Шанувальники творчості Сергія Лазо придбали «INШИЙ простір». І, як годиться в таких випадках, автограф поета – у подарунок.

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Степан Гречківський, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 23 лютого 2015 року.