Стажери «AIESEC» розповіли тернополянам про свої подорожі

Опубліковано:

Живі історії про реальні подорожі розповіли тернополянам стажери громадської організації «AIESEC». Вони поділись враженнями та досвідом здобутим за кордоном.

Ірина Батюк, стажер волонтерської програми ГО «AIESEC»: «Моїм завданням було розповідати дітям про Україну, про культуру моєї країни. Це була моя перша поїздка за кордон. І, крім навчання дітей, я також мала можливість подорожувати Польщею».

Кожного року організація дає можливість пройти стажування за своєю спеціальністю в іншій країні. Учасник може обирати одну із двох програм – професійну або соціальну.

Уляна Вархова, стажер волонтерської програми ГО «AIESEC»: «Те моє бачення, яке було про Болгарію до того, після поїздки кардинально змінилося. Також я багато взяла для себе у плані англійської та болгарської мов. Я дуже вдячна «Айсеку» за те, що змогла поїхати на волонтерське стажування. Тепер я хочу спробувати професійне стажування».

Ця зустріч була першою із запланованих. У такий спосіб організатори мотивують тернопільських студентів і показують, що міжкультурне порозуміння є дуже важливим.

Марія Воляник, віце-президент з маркетингу ГО «AIESEC»: «Ми вже розпочали підготовку до наступної зустрічі, які відбудеться орієнтовно на початку березня. Взагалі ми плануємо проводити такі зустрічі систематично протягом весни».

Репортер, камера – Степан Гречківський, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 18 лютого 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО