Пам’ять Героїв Небесної Сотні Устима Голоднюка та Назара Войтовича вшанували у Збаражі

Опубліковано:

Пам’ять наймолодших Героїв Небесної Сотні Устима Голоднюка та Назара Войтовича вшанували у Збаражі – у річницю початку розстрілів Майдану. Кілька десятків городян ходою пройшли від центральної площі до міського цвинтаря.

Вшанувати Героїв із Нетішина Хмельницької області приїхав його міський голова. Це сьогодні Олександр Супрунюк займає таку високу посаду, а в ті трагічні дні був простим підприємцем, якому небайдуже, що відбувається в державі. Устима Голоднюка знав особисто.

Олександр Супрунюк, міський голова Нетішина Хмельницької області: «Пам’ятаю, коли він прийшов за формою, яку ми тоді купили. Він прийшов і дуже просив, щоб йому видали саме форму. З такою радістю він її міряв, вибирав».

Рідні та близькі сподіваються, що загибель хлопців не була даремною, а винних таки буде покарано. Для цього вони створили громадську організацію «Родина Героїв Небесної Сотні», щоби впливати на хід слідства.

Володимир Голоднюк, батько загиблого Устима Голоднюка: «Зараз ми добилися, що створена нова окрема група по розслідуванню. Звичайно, що розслідування не ведеться так, як ми би хотіли. Але вже те, що воно почало вестися, це вже переміни».

Батьки загиблих Героїв обіцяють зробити все, щоби прізвища вбивць таки були названі.

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський