До надзвичайних ситуацій тернопільські рятувальники готові

Опубліковано:

До надзвичайних ситуацій тернопільські рятувальники готові. У цьому переконався заступник головного рятівника держави Василь Стоєцький під час візиту на Тернопільщину. Візит зумовлений введенням у Донецькій та Луганській областях режиму надзвичайної ситуації та підвищенням готовності у решті регіонів.

Василь Стоєцький, заступник голови ДСНС: «Наша поїздка – не просто інспекційна. Вона закладає певні моменти і надання відповідної допомоги і надання допомоги в першу чергу в тому, щоб чітко та конкретно організувати роботу територіальних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту».

Леонід Бицюра, заступник голови Тернопільської ОДА: «Це перевірки стану захисних споруд – укриттів, і друга перевірка – це стан відпрацювання районних ланок взаємодії по цивільному захисту населення».

В одному з торгових центрів міста рятувальники провели виставку муляжів боєприпасів, які час від часу вони знаходять у різних куточках Тернопільщини.

Сергій Гоцуляк, начальних групи піротехнічних робіт ДСНС у Тернопільській області: «У жодному разі не чіпали, не рухали з місця, не розбирали і не здавали в металобрухт. Найкраще – запам’ятати місце, огородити його, якщо знайшли діти – повідомити дорослих. Проблеми зараз зі зв’язком немає. Можна взяти мобільний телефон і подзвонити на 101 або в міліцію повідомити».

Подивитись на виставку рятувальників прийшли тернопільські школярі. Їм розповіли про небезпечні знахідки та показали майстер-клас із надання першої домедичної допомоги.

Настя, відвідувач виставки рятувальників: «Спочатку потрібно подивитися, чи людина лежить у безпечному місці і чи це безпечно для твого здоров’я».

Наразі працівники обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій активно готують соціальні відеоролики та роздаткові матеріали про те, як правильно реагувати на форс-мажорні обставини.

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 17 лютого 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО