Сотню кращих тернополян пропонують обрати громадські активісти

Опубліковано:

Сотню кращих тернополян, яких делегуватимуть на місцеві вибори, пропонують обрати громадські активісти. Саме вони розмістили в місті чимало біг-бордів типу «При владі не ті? Готуй прізвища!».

Назар Зелінка, свіворганізатор проекту «100 кращих тернополян»: «Ми хочемо визначити нову еліту Тернополя, але яка би визначалась не наявністю влади і грошей або – влади чи грошей, а наявністю авторитету і тими справами, які люди проводили до цього».

Щоб до проекту долучилось якомога більше тернополян, активісти розробили кілька способів подачі кандидатів. Завдяки цьому взяти участь у проекті зможе як молодь, що активно користується комп’ютерами, так і старші люди, які звикли особисто прийти у зазначене місце.

Перший спосіб – зателефонувати у колл-центр за номером (096) 686-17-23, другий – надіслати за цим же номером СМС-повідомлення, третій – заповнити форму на місці у волонтерів, четвертий – подати кандидатури на сайті top100.te.ua.

Відбір сотні кращих відбуватиметься у два етапи. Під час першого, який триватиме до 15 березня, можна запропонувати безліч улюблених кандидатів, але не більше 10-ти на добу.

Олег Різник, свіворганізатор проекту «100 кращих тернополян»: «Після першого етапу по всіх номерах буде проведено аудит, буде відсіяно нетернопільські номери. Відповідно, ті кандидати, які набирають більше 50 подань, вони потрапляють у другий список – список голосування».

Другий етап стартуватиме 17 березня і завершиться 15 квітня. Тоді й визначиться сотня кращих тернополян. Саме на них активісти пропонуватимуть приглянутись політичним партіям. Адже їхні списки повинні формувати ті люди, які справді хочуть змінити Тернопіль у кращу сторону.

Репортер – Антон Марчевський, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 13 лютого 2015 року.