У Тернополі презентували журнал «City Life»

Опубліковано:

Вечірка-презентація нового випуску глянцевого журналу «City Life» відбулась 6 лютого у ресторані «Балагур». На вечірці представили фотовиставку кращих проектів журналу та показ нової колекції Весна-Літо 2015 від Андре Тана.

Маріанна Балабан: головний редактор журналу «City Life»: «У наших планах є вийти спочатку хоча б на Західну Україну. Але ніхто не знає, що у нас буде завтра, тому нічого не можемо обіцяти».

Журнал «City Life» – інформаційно-пізнавальне видання Тернополя, яке має на меті розширювати публіку та доносити корисну інформацію людям.

Маріанна Балабан: головний редактор журналу «City Life»: «Ми організовуємо цікаві фотопроекти. До речі, фото із цих проектів сьогодні будуть на аукціоні продаватись. Виручені кошти підуть на допомогу двом тернопільським хлопцям, які постраждали в зоні АТО».

Журнал співпрацює з багатьма партнерами – модельними агенціями, фотографами, салонами краси та ресторанами.

Ольга Янковська,керівник ресторану «Балагур»: «Співпрацюємо не довго, так як ми заклад взагалі новий і Сіті Лайф новий ,тому я вважаю нас однолітками, хтось старший брат, хтось молодший. Надіюсь., наша співпраця буде плідною та дуже хорошою».

Репортер – Ольга Стефанів, камера – Анатолій Віцемішин, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 12 лютого 2015 року.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО