На галасливі ресторани тернополяни поскаржились у муніципальну поліцію

Опубліковано:

Чимало скарг до міської ради надходить від тернополян, біля помешкань яких працюють ресторани. Насамперед ці заклади порушують режим роботи, біля них вночі галасливо, а у помешкання скаржників потрапляє багато диму. Власники цих ресторанів понесуть відповідальність за 164-ю статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції міськради: «При перевірці скарг дуже часто виявляється, що ці заклади ресторанного господарства працюють без дозвільних документів міської ради та заключення санепідеміологічної служби. А це створює загрозу для життя та здоров’я не лише відвідувачів закладів, а й мешканців сусідніх будинків».

Біля інших кафе і ресторанів може бути тихо, але, натомість, брудно.

Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції міськради: «Підприємці повинні прибирати закріплені за ними території від сміття, снігу та льоду».

Також муніципальна поліція приймає скарги з приводу несанкціонованої торгівлі, а також рекламних конструкцій, поява яких може викликати сумніви щодо законності їх встановлення.

Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції міськради: «Правилами благоустрою Тернополя, затвердженими 16 травня, передбачено, що громадянам, підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності, забороняється самовільно встановлювати об’єкти зовнішньої реклами, торгівельні лотки тощо. Відповідальність за порушення передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Відповідно до отриманих скарг муніципальна поліція проводить перевірки і складає протоколи. Всього протягом  2014 року вони склали 70 протоколів щодо несанкціонованого встановлення малих архітектурних форм, а 142 об’єкти направили на демонтаж.

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, Анатолій Віцемішин, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 6 лютого 2015 року.