У Тернополі «Правий Сектор» палив шини під судом і прокуратурою

Опубліковано:

Під міськрайонним судом та обласною прокуратурою знову палали шини. Так протестували активісти «Правого Сектора» проти кримінального переслідування їхніх кременецьких побратимів. Провадження за статтею 377 Кримінального кодексу України відкрили через так звану «сміттєву люстрацію» щодо судді, яка, на їх переконання, прийняла протиправне рішення щодо колишнього міського голови Почаєва. Його звинувачували у зловживанні владою та службовому підробленні.

Василь Лабайчук, лідер «Правого Сектора» в Тернопільській області: «Зараз переслідується дві людини, яким обираються міри запобіжного заходу. Віталію Ващенко з Кременця, обрано цілодобовий домашній арешт. Сьогодні мав бути суд по Олегу Селецькому, якого теж підозрюють у тій справі. У документах прописано, що «той, той і той та іншій невстановлені особи». Відповідно, цим вони відкривають собі шлях до подальших репресій, коли буде така потреба».

Активісти «Правого Сектора» сподіваються, що у вівторок, 3 лютого, о 09:00 в обласній державній адміністрації буде озвучене рішення про закриття кримінальної справи.

Журналіст, камера – Антон Марчевський. Відеомонтаж – Віталій Цицура. «ТМЦ.ІНФО». 2 лютого 2015 року.