Освятили воду на насосних станціях «Тернопільводоканалу»

Опубліковано:

Обряд освячення води на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал» провели представники кількох церков міста вранці 19 січня, на Водохреща. Так традицію сповідують 6-й рік поспіль.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Ми сьогодні освятили воду на тернопільському водозаборі з тією метою, щоб у кранах усіх домівок тернополян текла чиста освячена вода, яка би змила весь негатив, все зло і принесла би з собою добро злагоду і позитив».

Воду освятили на двох насосних станціях – на вулицях 15-го квітня та Білецькій. Таким чином освячену воду отримають усі тернополяни.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Ми даємо можливість тим людям, які не мають можливості з різних причин – чи через похилий вік, чи через хворобу, чи через зобов’язання бути на роботі, чи доглядати когось – не можуть відвідати церкву і набрати свяченої води, то вони мають можливість це зробити вдома».

Свою святість вода зберігатиме лише в тих домівках, де не грішать, – кажуть священики.

Отець Орест Павліський: «Все, що є добре, все, що є з Богом, воно є благословенним і завжди буде мати користь. Свячена Йорданська вода дасть нам тільки більше сили, щоб ми могли бути чистими і прозорими – і у своєму серці, і у своєму житті».