На лікування Варвари Глущенко музиканти зібрали 6 тис. грн.

Опубліковано:

Благодійний концерт на підтримку маленької Варвари Глущенко провели 15 січня в арт-барі «Коза». Організували дійство тернопільські музиканти – «Назар видиш Бенд», «Ті Що падають в гору» та «Nameless». Медики довго не могли встановити діагноз дівчинці. Зрештою з’ясували, що в неї – гострий лейкоз.

Ольга Чіркова, солістка гурту «Ті Що Падають Вгору»: «У наших друзів захворіла дитина, і в неї зовсім немає часу. Вона дуже маленька – їй 4 рочки. Їй терміново проводити лікування, терміново потрібно дуже багато грошей. І навіть незважаючи на те, що сьогодні всеукраїнський траур, ми вирішили не відміняти концерт. Ми тут не заради того, щоб поспівати, посміятися, а зібралися заради того, щоб зібрати кошти саме на лікування цій дитинці, щоб урятувати її».

Батько дівчинки, Олексій Глущенко, часто виступав з концертами для тернополян у складі таких гуртів, як «Запаска», «BeBoBul», «Олово».

Зорян Безкоровайний, соліст гурту «Nameless»: «Вилікувати від такої хвороби важко, і це фінансово дуже тяжко. Особливо якoо це дитина музикантів, а музиканти сьогодні в Україні особливо багато не заробляють. Тобто ми просто хочемо допомогти – це наш брат, у нього нещастя».

Під час концерту всі бажаючі мали змогу пожертвувати кошти на лікування дівчинки. Загалом зібрали понад 6 тисяч гривень.