Святий Миколай прийшов до дітей у тернопільський ляльковий театр

Опубліковано:

Вистава з нагоди Дня Святого Миколая проходила в Тернополі 17 грудня у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки. Захід організували для дітей з багатодітних сімей та дітей, чиї батьки приймають участь в АТО. Усі бажаючі мали змогу відвідали це дійство.

Олег Боков, актор та режисер-постановник: «Перша частина – це поява святого Миколая. Він з’являється, щоб привітати дітей і подарувати їм смаколики. Друга частина – це лялькова вистава «День народження Мотуза», яку грають актори обласного театру актора і ляльки. Це щоб підсилити святковий настрій тернополян»

Спершу дітей розважали казкові звірята – кролик, ведмедик та лисичка, які співали та писали листа до Святого Миколая. Згодом діти отримали новорічні подарунки, після яких розпочалась святкова казка.

Маленькі глядачі із захопленням спостерігали за тим, що відбувається на сцені. Вони сміялися, плескали в долоні, дякуючи за хорошу гру акторів. Вони також підготувались до свята, було чимало бажаючих розповісти вірші Святому Миколаю.

Вікторія, глядач вистави: «Ялиночка-красунечка до нас сюди прийшла, сніжинки та намисто принесла».

Владслава, глядач вистави:

«Серед ночі тишком-нишком
Хтось шурхоче, наче мишка.
Може, вітер під дверима,
Може, янголи незримі,
Що везуть привіт на санях
Дітям чемним і слухняним.
Я не сплю, я лиш дрімаю,
Я чекаю Миколая».

Олег Боков, актор та режисер-постановник: «Скільки нам б не було років, ми завжди віримо в чудо. І це чудо приходить до нас разом із Різдвяними Святами. Напередодні Різдва всі християни святкують чудове свято, дуже світле, радісне, смачненьке і солодке – День Святого Миколая. І мені, як акторові, доводиться кожного року, уже протягом 25 років виконувати цю приємну місію – дарувати дітям радість. Сьогодні я маю можливість привітати в образі Святого Миколая глядачів вашого каналу, вашої кампанії. Зачекайте, це станеться за 1 мить…»

«Слава Богу, добрі люди,
Хай вам завжди добре буде,
Нехай кожного часу і кожну годину
Господь вам допоможе і в біді не покине».

«Любі мої друзі, дозвольте мені привітати вас зі світлим-світлим святом – із днем Святого Миколая. Нехай збуваються ваші мрії, нехай у ваших домівках панує мир та злагода, любов та гармонія, завжди звучить тільки дитячий сміх. Бажаю вам щастя».

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО