«Jazz Bez 2014» проходитиме в Тернополі з 11 по 14 грудня

Опубліковано:

Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez 2014» проходитиме в Тернополі з 11 по 14 грудня. У наше місто завітають виконавці світового рівня.

Олександр Смик, заступник міського голови Тернополя: “Хотілося б передноворічного настрою, і настрій цей розпочинається у Тернополі з 11 числа”.

Програма фестивалю дуже різноманітна, кожен день готує для відвідувачів щось нове.

Олег Макогін, директор фестивалю “Jazz Bez” у Тернополі: “У перший день ми слухатимемо Мар’яну Садовську. Наступного дня виступатиме відомий піаніст Володимир Зайцев у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської філармонії під проводом Мирослава Кріля. Третій день – більш традиційний. Концерт складатиметься з двох відділень. У перший день буде грати спільний колектив “FUTUREthno”. Послухаємо, надіюся, що буде дуже цікаво”.

Цього року фестиваль має значну особливість – кажуть організатори. На четвертий день концерт відбуватиметься у Архикатедральному соборі. Вхід, відповідно, – безкоштовний для усіх.

Олег Макогін, директор фестивалю “Jazz Bez” у Тернополі: “Буде виступати колектив львівських музикантів із програмою “Екскатофонія”. Оскільки виступ буде у храмі, то і музика там відповідна звучатиме. Це будуть візантійські церковні співи. Обігруватись це буде саксофоном та іншими інструментами. Як це буде звучати – ми з вами разом побачимо. Але впевнений, що буде дуже цікаво”.

Сергій Корольчук / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Продюсер веб-контенту, виконавчий продюсер ТМЦ.ІНФО