600 хвилин фестивалю «Дитятко» у Тернополі

Опубліковано:

600 хвилин – саме така загальна тривалість дитячих телевізійних програм, що транслювалися у кінотеатрі «Палац кіно». Протягом 10 днів фільмопоказ відвідало півтори тисячі тернопільських школярів. На розсуд підростаючого покоління представили кращі роботи Міжнародноого дитячого фестивалю «Дитятко», який щороку проходить у Харкові. Дні фестивалю у Тернополі організувала автор і режисер дитячої програми місцевого телеканалу Олена Мудра. Готувалися до фільмопоказу два місяці.

Олена Мудра, організатор Днів Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» у Тернополі: «Це і фільми, і програми новин, і програми для дітей, анімація для дітей, а також анімація, зроблена дітьми. Так само й думки різні: комусь сподобалось, комусь ні, хтось хоче, щоб це було ще, а комусь усе рівно. Але багато дітей захотіло мати анімаційну студію в нас, у Тернополі. І, напевно, багато хто захоче, щоб цей фестиваль приїхав до нас вдруге».

Окрім кіносеансу, для дітей організували різноманітні майстер-класи. Також вони писали листи Святому Миколаю та воїнам АТО.