Dakh Daughters Band зібрав аншлаг у Тернополі

Опубліковано:

Минулої п’ятниці холодний (у буквальному сенсі) зал обласного театру зустрічав 5/7 київського гурту Dakh Daughters, проекту режисера театру “Дах” Владислава Троїцького. Близько двох з половиною годин тернополяни дивились, слухали, переживали, а під кінець, ще й танцювали разом з емоційними та запальними артистками.

Виступ Dakh Daughters викликає асоціації з афоризмом поета Антона Чехова “У людини усе повинно бути прекрасним: і лице, і одяг, і душа, і думки”. У дівчат є все: і голоси, і акторський талант, і чудове володіння інструментами, і дар створювати колажі з відомих літературних та музичних творів. Додайте, без сумніву, зовнішність, ефектні костюми, роботу технічної команди, промоцію – і от, він, інтелектуальний твір на межі музики і театру.

Вірші Андруховича переплітаються народними весільними піснями, цитування Шекспіра перемежовується криками “Донбас”. Шевченко, Семенко, Жадан – як одна з коротких версій історії української поезії. Пісні з початку 90-х отримують нові звучання і нові значення – “То моє море” яскравий тому приклад. Гра в бісер стала сценічною.